משלוח חינם בקנייה מעל ₪150
 • משלוח חינם בקנייה מעל ₪150
היי רוקסטאר, התחברות / הרשמה

תקנון אתר

קניין רוחני והשימוש באתר

 1. זכויות הקניין הרוחני, לרבות הזכויות ביחס לאתר, תוכנו, לרבות המאמרים המתפרסמים בו, עיצובו, עריכתו וסימניו המסחריים, שמורות ושייכות באופן בלעדי למרכז הגיטרות של אבי גיל – אומן מומחה לגיטרות וכלי מיתר (להלן: “המרכז“).
 2. האתר, תכני המאמרים, הדפים המקוונים הכלולים בו, הסיווג, הסידור והצגת המידע וכל צורת המחשה אחרת הכלולים בו (להלן: התוכן) מהווה רכוש קנייני בלעדי של המרכז. אין המרכז מציג ו/או טוען לכל התחייבות לגבי נכונות התוכן המוצג באתר ו/או איכותו ו/או התאמתו לצרכים מסוימים של המשתמש. אין להעתיק, לשכפל, להדפיס את התוכן, במלואו או בחלקו, לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, ללא היתר מפורש לכך מראש ובכתב מהמרכז, ואין לעשות בתוכן שימוש אלא לצרכיו הפרטיים והאישיים של המשתמש. כל העתקה, הפצה, משלוח, שידור או פרסום, של מידע המאוחסן באתר שלא הותר במפורש – אסור ומהווה עבירה על החוק.
 3. תוכן האתר כולל, בין היתר, שמות של מוצרים, חברות ויצרנים, שיטות וטכנולוגיות, סימני מסחר רשומים ולוגואים (להלן: “הגופים“) הקשורים במישרין ו/או בעקיפין לתחום פעילות המרכז. המרכז מכיר בסימני המסחר של הגופים המזוהים באתר. המרכז לא טוען לבעלות ו/או קניין באשר לסימני המסחר של גופים אלה והשימוש בסימני המסחר באתר המרכז נעשה ברשות ולצרכי הסבר, הדגמה והמחשה בלבד.


אחריות השימוש באתר

 1. המרכז, האתר, בעליו, מפעיליו ועורכיו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק שייגרם או עלול להיגרם למשתמש ו/או לרכושו כתוצאה משימוש ישיר ו/או עקיף במידע שנמסר באתר כתוצאה משימוש ו/או מהסתמכות על התוכן והשירותים המוצעים באתר.
 2. המשתמש מתחייב כלפי המרכז, כי לא יישלח דרך האתר לכל צד ג’ שפרטיו מופיעים באתר כל חומר פרסומי ו/או בעל אופי מסחרי ו/או כל תוכן הפוגע או מפר זכויות קנייניות של אחרים, לרבות זכויות יוצרים או סימני מסחר; כל תוכן פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה; כל תוכן שפרסומו נאסר על פי הוראות כל דין, לרבות על פי צווי איסור פרסום של בית משפט; כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם ו/או גוף כלשהו והפוגע בפרטיותו; כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיפי מחשב (וירוסים), תוכנות עוינות, יישומים מזיקים וכדומה; סיסמאות, שמות משתמש ופרטים מזהים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט ושירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור; כל מידע בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים, גס או גזעני; כל מידע העלול להטעות צד ג’ כלשהו; כל מידע המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתר בפרט; המשתמש מתחייב לא לבצע באמצעות האתר כל פעולה המנוגדת לתיקון מס’ 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים) תשס”ח-2008 בדבר משלוח דברי פרסומת לצדדים שלישיים ו/או פעולה המיועדת לשבש או להפריע למערכות מחשב ותקשורת כלשהן, לרבות מחשבי הסדנה עצמם. באם יעשה שימוש זדוני ו/או רשלני ו/או כל שימוש פוגע אחר של המשתמש ו/או מי מטעמו בשירות הניתן באתר, ו/או עקב הפרת תנאי שימוש אלה, יהיה על המשתמש לשפות את הסדנה, עובדיה, מנהליה וכל מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט.
 3. המרכז עושה מאמצים רבים על מנת לאבטח את האתר ועושה ככל שביכולתו ובשליטתו למנוע כל הפרעה בעת עשיית שימוש באתר. עם זאת מובהר בזה, כי השימוש באתר נעשה וניתן כשירות כפי שהוא (As Is) והמרכז אינו מתחייב כי השירות יהיה ללא הפרעות או ללא תקלות, או כי תקלות תתוקנה, או כי השירות או השרת המספק את השירות יהיו נקיים מווירוסים או מרכיבים מזיקים אחרים. המשתמש מסכים באופן מפורש, כי המרכז לא יהיה אחראי, בכל צורה בשל גישה ללא הרשאה או שינויים שייערכו בתוכן ו/או במידע ו/או במסרים של המשתמש, בין אם נשלחו או נתקבלו על ידו ו/או על ידי צד שלישי אחר, ובין אם לאו.

 4. רכישות מוצרים מאתר האינטרנט ואחריות מוצרים

 5. המרכז מביא ללקוחותיו את מיטב המוצרים והשירותים האיכותיים והחדשניים של היצרנים והחברות הטובות ביותר בתחום המוזיקה. המרכז אינו היצרן של המוצרים שיש בדעתכם לרכוש באמצעות האתר. לפיכך, האחריות תינתן על ידי המרכז, בהתאם לתקנות אחריות ושירות (שירות לאחר מכירה), תשס”ו-2006 ובכפוף לתנאי האחריות שמספקים היצרנים.
 6. לצד המוצרים המוצעים למכירה באתר, מופיעות תמונות שנועדו לצורך המחשה בלבד. ליד כל מוצר המוצג באתר, מופיע מחיר לצרכן בשקלים חדשים, כולל מע”מ.
 7. במידת הצורך נציגי המרכז, לאחר סיום ההזמנה, יצרו עמך קשר טלפוני לצורך אימות פרטי ההזמנה ולסיום שלב ההזמנה והרכישה לצורך תיאום המשלוח.
  יודגש כי בעסקאות אינטרנטיות בסכום של 1000 ש”ח ומעלה הלקוח יידרש לאשר את ביצוע העסקה בשלב אימות דיגיטלי נוסף דרך הודעת SMS שתישלח למכשירו. בנוסף יודגש כי עסקאות בסך 1000 ש”ח ומעלה ילוקטו ויוכנו למשלוח רק כעבור 48 שעות ולאחר שידור ואישור העסקה על ידי חברת האשראי הרלוונטית, מניין ימי אספקת המשלוח יספר מרגע הוצאת המשלוח על ידי המרכז ולא מרגע ההזמנה.

 8. מדיניות משלוחים

 9. כל הרוכש ממוצרי החנות בסכום של עד 150 ש”ח, יקבל את החבילה באמצעות דואר רשום של חברת דואר ישראל, בתוספת של 15 ש”ח. קיימת אפשרות לקבל את החבילה עד בית הלקוח באמצעות דואר שליחים בתוספת של 34 ש”ח.

 10. כל הרוכש ממוצרי החנות בסכום של 150 ש”ח ומעלה, יקבל את החבילה במשלוח דואר רשום של חברת דואר ישראל, ללא עלות.
  קיימת האפשרות לקבל את החבילה עד לבית הלקוח באמצעות דואר שליחים בתוספת של 19 ש”ח.
 11. כל הרוכש ממוצרי החנות בסכום של 350ש”ח ומעלה, יקבל את החבילה באמצעות דואר שליחים של חברת דואר ישראל, ללא עלות.
 12. לאחר רכישת המוצרים, המרכז יתאם את המשלוח מול הלקוח. המשלוחים יישלחו באמצעות חברת דואר ישראל בהתאם למדיניות המשלוחים שלה באשר לאזורי החלוקה. בקיבוצים, מושבים וישובים קטנים חבילות הנשלחות בדואר שליחים מגיעות למזכירות/בית דואר. זמני אספקה משוערים, בהתאם לחברת דואר ישראל: דואר רשום/חבילות 14 ימי עסקים | דואר שליחים 2-7 ימי עסקים.

  מדיניות החזרת מוצרים שנרכשו מאתר האינטרנט
 13. החזרת מוצר שנקנה באמצעות אתר האינטרנט, תתבצע תוך ועד 14 ימים מתאריך קבלת המוצר בצירוף חשבונית “מקור” מקורית בלבד. יובהר, כי צילום החשבונית – לא יתקבל.
 14. ביטול הרכישה (למוצרים שהם אינם גיטרות) יתאפשר רק ככל שהמוצר יתקבל באריזתו המקורית בלבד. במוצר לא ייעשה כל שימוש והוא יוחזר ללא כל עקבות או סימנים ואריזתו סגורה הרמטית. במוצר לא יהיה כל פגם חיצוני או פנימי. בעמידה של כל התנאים הללו, תזוכה בסכום הרכישה בניכוי דמי המשלוח. בנוסף, המרכז יהיה רשאי לגבות דמי ביטול בהתאם לחוק הגנת הצרכן (5% מסכום הקנייה או בסכום של 100 ₪, הנמוך מבין השניים) ככל שבחרת לבטל את ההזמנה שלא עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה תחויב בתוספת דמי טיפול בסך של 20 ש”ח.
 15. לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה ו/או הוסרו מהם מדבקות ו/או אריזתם נפגמה ו/או חוברו לחשמל ו/או אם מדובר במוצרים שהחזרתם אסורה מטעמי פגיעה בהיגיינה (כמו מפוחיות, מיקרופונים וכיו”ב).
 16. החזרת גיטרות ו/או החלפתן תתאפשר תוך 24 שעות, בהגעה פיזית (ולא באמצעות משלוח) אל המרכז ותיעשה לפי שיקול דעת בלעדי של המרכז, לאחר בדיקה חוזרת של הכלי. ככל שהגיטרה תוחזר למרכז, ינוכה סכום של 30% ממחיר הקנייה של הכלי, בתוספת דמי טיפול ועלות משלוח.  

  הצהרת פרטיות
 17. לא יתבצעו ביטולי עסקאות עקב סיבות של איחור במסירה/ משלוח שנובע עקב כוח עליון / מצב בטחוני חריג / יישוב אליו שירות השליחים נכנס לכל היותר אחת לשבוע.

 18. המרכז, מחויב בזאת לשמירה על פרטיותך באתר שמאובטח לרכישות באינטרנט ועושה את כל המאמצים, להפעיל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. להשלמת הרכישה באתר, עליך יהיה למסור את פרטייך האישיים כמו: מספר ת.ז., מספרי טל’ / נייד, כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, דוא”ל, מספר אשראי ותוקף הכרטיס. מידע זה יאפשר למרכז לעקוב ולמלא אחר הזמנתך. כדי שההזמנה תהיה מדויקת וללא טעויות, יש להקפיד על מסירת פרטים נכונים.
 19. המרכז מתחייב בזאת שלא יעביר מידע לאף גורם חיצוני מלבד חברות האשראי ולא יעשה כל שימוש במידע מעבר לביצוע הרכישה באתר זה.


  כללי

 20. ט.ל.ח במקרה של אי התאמה בין מחיר המופיע באתר למחיר באולם התצוגה, המחיר הקובע יהיה המחיר שמופיע על המוצר באולם התצוגה במרכז.
 21. המרכז יהיה רשאי לרענן את התקנון מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי והתקנון הקובע, הוא זה המופיע באתר.
 22. הפעילות באתר זה וכל עילה משפטית הנובעת מהשימוש בו, לרבות תוקף ופרשנות של תנאי השימוש יוכפפו לדין הישראלי בלבד, וסמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך הנוגע לאתר ולשימוש בו תהא נתונה לבתי המשפט המוסמכים בתל-אביב.
 23. האתר מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך הכוונה לשימוש בו גם ללשון נקבה, יחיד / רבים ללא כל הבדל או שוני.

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לך בכל שאלה / פנייה / בקשה / הבהרה שתעלה בנוגע לשלל המוצרים המוצעים למכירה במרכז הגיטרות של אבי גיל.

אנו מאחלים לך גלישה ורכישה נעימה.

Error: Contact form not found.