העוגן סטודיו הוקם בשנת 1984 בקיבוץ העוגן והפך עם השנים לאחד מאולפני ההקלטות הטובים והמבוקשים בישראל. האולפן מספק שרותי הקלטות, מיקס ועריכה דיגיטאלית גבוהה ואיכותית ללקוחות רבים בניהם טובי האומנים והמוזיקאים בישראל, חברות תקליטים רבות, תחנות טלוויזיה, אולפני קולנוע ועוד…
האולפן הוקם ומנוהל ע”י יאיר נסימוב, אשר ידוע בניסיונו העשיר בתחום ההפקות המוסיקליות כמו גם ניסיונו הרב בהקלטות סגנונות מוזיקה רבים, החל ממוזיקה קלאסית ועד לרוק ומוזיקת עולם.

עוגן סטודיו – אולפן הקלטות ממוקם בקיבוץ העוגן 42880.

האתר של אולפן העוגן
1721Imgfile

Aguilar הינה חברה אמריקאית אשר מוקדשת כולה ליצירת ציוד איכותי ומתקדם לגיטרות בס. דרך עיצוב תכנון ובנייה של ראשי מגברים, קבינות, פרה-אמפ שונים, פיקאפים ואפקטים, החברה יכולה לתרום רבות לסאונד של כל גיטרת בס ולהביא את הכלי לכדי ביצועים משופרים. ב-Aguilar, מרבית עובדי החברה הם בעלי ניסיון מוזיקלי ותארים בהנדסה, כך שהם מעצבים את מוצריהם מנקודת מבט אשר מבינה ללב הנגנים תוך הבטחת קידמה טכנולוגית. עם החברה מזוהים לא מעט מנגני הבס הטובים בעולם.

Aguilar האתר של
col-aguilar

Stewart McDonald היא חברה אמריקאית איכותית לכלי עבודה, חלפי עץ ואלקטרוניקה, ספרי לימוד וחומרי עזר המתקשרים לתחום בניית, תיקון ותפעול גיטרות על מגוון סוגיהן. החברה התחילה את דרכה ב1968 ומהר מאוד התברגה כאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום.

Stewart McDonald האתר של
col-stewmac

Sperzel הינה חברה אמריקאית לייצור מפתחות כיוון לגיטרות על כל סוגיהן, זו פיתחה את מפתחות הכיוון המתקדמים בעולם, אשר מסוגלים להפחית כמעט עד אפס את יציאת המיתרים מכיוון. החברה הוקמה בשנת 1977 על ידי בוב ספרזל ז”ל וכעסק משפחתי קטן, הפכה למובילת השוק העולמי בתחום, בעוד הפטנטים שלה אומצו על ידי רוב יצרני הגיטרות המובילים בעולם.

Sperzel האתר של
col-sperzel

GraphTech הוקמה לפני כשלושה עשורים, כאשר הגיטרה של מייסד החברה יצאה מכיוון בזמן מתיחת מיתרים. אותו בחור אז הבין כי הגשרים הסטנדרטים שהוצעו אינם מספיקים לדרישות הנגנים המודרניות והחליט לשנות זאת. כיום, החברה מייצרת את גשרי הגיטרה הטובים והמתקדמים בעולם, בשיתוף פעולה עם החברות הגדולות והטובות ביותר בשוק, נוסף על מוצרי איכות שונים לגיטרה. הגשרים שהחברה מייצרת שומרים על הגיטרה מכוונת ברמה גבוהה מאוד לאורך זמן.

GraphTech האתר של
col-graphtech

Seymour Duncan הינה חברה אמריקאית שהוקמה לפני למעלה מ- 30 שנה, אשר מייצרת פיקאפים איכותיים ומקצועיים לגיטרות, על כל סוגיהן. החברה מובילה את שוק הפיקאפים העולמי ומייצרת מוצרי איכות אשר מסוגלים לשפר, לחדד ולהעמיק את הסאונד של כל גיטרה, תוך חדשנות וחתירה בלתי פוסקת לקדמת הטכנולוגיה והמקצועיות.

Seymour Duncan האתר של
col-seymour-duncan