לאחר שחקרתם והגעתם סופסוף לסט האפקטים שעליו חלמתם, הגיע הזמן לתכנן בעבורו ובעבורכם מארז מגן, אספקת חשמל וחיווט איכותי או במילה אחת – פדאלבורד Pedalboard.

ביחד איתנו תוכלו לתכנן את שרשור האפקטים המתאים לכם ביותר, את החיווט – ג’אמפרים, אספקת החשמל- ספק כוח לאפקטים ואת אפיון הפונקציונליות של המארז כולו.

פדאלבורד שמחווט ומשופצר באופן רציני ומקצועי הוא עניין חשוב ביותר שאין להקל בו ראש. הוא אשר ייתן לכם את הביטחון והשקט הנפשי לנגן ולהופיע בכל סיטואציה בצורה חלקה ונקייה, ללא תקלות מיותרות וללא התעסקות בדבר פרט לנגינה וליצירה.

אנו מציעים פדאלבורדים איכותיים מבית Emma Electronic ו – MONO כמו כן, חברת PedalTrain ובנוסף עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברת TGM – ג.מ. אריזות. בעזרתם ובעזרתנו, נוכל לתכנן משטחי אפקטים ומארזים בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח ולכל דרישה.

מעבר למשטחי האפקטים, אנו מחזיקים במלאי החנות והסדנה את כל החומרים, הרכיבים והציוד ההיקפי הדרוש לבניית וחיווט פדאלבורדים. החל מסקוצ’ים – וולקרו לפי מידה, ספקי ומפצלי חשמל מרכזיים וג’אמפרים של חברות האיכות לאבה קייבלס – Lava cables ו- מוגאמי – Mogami וספינת הדגל חברת  THE GIGRIG שידועה באיכות ניהול סיגנאל לגיטרות שלכם. כמו כן אנו מרכיבים כבלים לפי כל מידה וכל צורך, בשילוב עם מחברי איכות של החברות נוטריק – Neutrik ו- סוויצ’קראפט – Switchcraft.

בנוסף לאביזרי החיווט והקיבוע בחנות הגיטרות שלנו תוכלו לרכוש גם את האפקטים עצמם שבאים ממיטב החברות והיצרנים.

במרכז הגיטרות של אבי גיל, אנו תופרים פתרונות טכניים ופונקציונליים ייחודיים ואישיים לפי דרישה, כך שתוכלו להגשים את הפנטזיות הפרועות ביותר שלכם, לגבי אופן השליטה בשרשור האפקטים ובסאונד הגיטרה שלכם. במידת הצורך ניתן לשלב במארז מערכות מיתוג ושליטה חכמות כיד הדמיון.

מלאכת קיבוע האפקטים, חיווט החשמל וחיווט האודיו בין האפקטים, מבוצעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שימוש בחומרים, ברכיבים ובאבזור הטובים ביותר שניתן למצוא בתחומי התעשייה השונים.

בסופו של התהליך תקבלו משטח אפקטים עמיד ואיכותי, חיווט אפקטים חכם, אמין ושקט אתו תוכלו להופיע ולהקליט במקצועיות ובגאווה.

pedalboards

Death by audio