משלוח חינם בקנייה מעל ₪150 🤟
  • משלוח חינם בקנייה מעל ₪150 🤟
היי רוקסטאר, התחברות / הרשמה

מרכז שירות לגיטרות

מרכז השירות של אבי גיל מעניק שירותי מעבדה אך ורק לבעלים המקורי ולגיטרות אותן רכש באבי גיל.
קבע תור לבדיקת גיטרה

הגיטרות שלנו יותר טובות!

כל הגיטרות שאנו מוכרים, עוברות תהליך של ביקורת איכות קפדנית.

לקוחותינו נהנים לקבל את הגיטרות החדשות שלהם כשהן במיטבן ומותאמות פרפקט להעדפותיהם האישיות.

עוטפים אותך בשירות!

כל בקשה, להתאמה אישית בגיטרה - תתקבל בברכה. נשמח לבצע בעבורך כל קאסטומיזציה, שתשרת אותך כנגן וכמוזיקאי.

תמיד כאן בשבילך

כבר לא צריך לקנות גיטרה במקום אחד ולחפש את השירות במקום אחר. לקוחות אבי גיל, נהנים מכל התמיכה והשירות תחת קורת גג אחת. תמיד תוכל לחזור ולטפל בגיטרה שלך אצלנו ולצאת מרוצה בכל פעם מחדש.

אמנת שירות מרכז הגיטרות של אבי גיל (בכפוף לתקנון)

במסגרת פעילותנו המקצועית במרכז השירות של אבי גיל, אנו עומדים בסטנדרטים הטכניים הגבוהים ביותר שיש לעולם הגיטרות להציע. אנו עושים הכל ללא לאות, כדי לספק לכם ולכלי הנגינה היקרים והאהובים שלכם, אך ורק את הטוב ביותר.

במקביל, אנו מעניקים חשיבות עליונה לשיפור ושימור מתמיד של איכות השירות, השקיפות ותיאום הציפיות אל מול קהל לקוחותינו וכל זאת, על מנת לספק את מלוא שביעות רצונם, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. בכך, אנו מביאים לידי ביטוי ומגשימים את חזוננו האישי, המקצועי והעסקי.
הגיטרות שלכם הן המקצוע שלנו ואנו מתייחסים אליו בכבוד וברצינות ראויה. שמנו לעצמנו למטרה לקחת את חלקת האלוהים הקטנה שלנו – תחום הגיטרות לקצה
ולמקומות המקצועיים והאיכותיים ביותר אליהם ניתן להגיע.

 

אחריות

רצונו המלאה. אנו רואים בכך זכות ועל כך אנו עומדים. כלי הנגינה, הלקוח מוזמן תמיד ובתיאום מראש להגיע אל מרכז השירות, לצורך כיוונים ושינויים סופיים, עד לשביעות על עבודות ותיקוני מרכז השירות, מסופקת אחריות למשך חצי שנה )לא חל על מיתרים(. לאחר ביצוע העבודה ואיסוף

 

טיפולים חד-שנתיים

איכות העבודה, החומרים, תשומת הלב וההקפדה על הפרטים ממקמים את טיפולי מרכז השירות של אבי גיל תחת ההגדרה “טיפולים רחבי היקף חד שנתיים”. הכיולים, הכיוונים וכלל עבודת המומחה שמושקעת בכלי הנגינה, מחזיקים מעמד לאורך זמן רב יותר באופן משמעותי מהסטנדרט המוכר והמקובל ומבוצעים, ברוב המקרים, לכל היותר פעם בשנה. ובכך ייחודנו. כחצי שנה לאחר טיפול רחב היקף, מומלץ להיכנס אלינו לצורך טיפול ריפרש בסיסי, שיכלול ביקורת תקופתית וכיולים עדינים, שיחזירו את כלי הנגינה למצבו הטוב ביותר.

 

כל העבודות כולן מבוצעות בעבודת יד

ובאופן יחידני ופרטני, כאשר לצורך כל פרויקט וכל תיקון, גדול כקטן, מגויסת ונרתמת הסדנה כולה על כל מתקניה, כלי העבודה, המכונות, הטכנולוגיה הייעודית המצויה בה וכן מערך נרחב ועשיר של חלקי חילוף, רכיבים וחומרים איכותיים. הסדנה ויכולותיה הטכניות הגבוהות, מופעלת על ידי אומן גיטרות וכלי מיתר שמתמקד ומתרכז כל כולו בביצוע איכותי ומדויק של עבודה אחת בלבד בזמן נתון.

 

בדיקת כלי הנגינה

והליך גיבוש והגשת הצעת המחיר ללקוח יחלו לאחר הפקדת כלי הנגינה ותשלום מקדמה לצורך הערכת עלויות מסודרת. תעריף שעת עבודה הוא ₪350 כולל מע”מ. התעריף אינו כולל חלקי חילוף, חומרים ומיתרים.

 

תמחור העבודה

טיפול / פרויקט נקבע על פי: רמת המורכבות הטכנית, הערכת כמות שעות העבודה והחומרים והחלפים הדרושים. אין עבודה הזהה לקודמתה ועל כן, ההגינות מחייבת שכל מקרה וכל עניין יבחן ויוערך לגופו.

 

בגמר העבודה

תישלח אל הלקוח הודעה שתבשר לו כי העבודה הושלמה וכי הוא מוזמן להגיע אל מרכז השירות לאיסוף כלי הנגינה ולגמר החשבון. ביצוע העבודה יצא אל הפועל אך ורק, לאחר אישור הצעת המחיר על ידי הלקוח.

 

הצעת המחיר

והערכת הזמן לביצוע העבודה יוגשו ללקוח בפרק זמן של עד 4 ימי עסקים מרגע הפקדת כלי הנגינה.

רוצים לדעת הכל לפני כולם?
הרשמו עכשיו לניוזלטר