ינקלה סגל
ינקל’ה סגל –
בואו להכיר בפן היותר אישי, את ינקל’ה סגל, האיש שמאחורי הכלים האתניים בפרוייקטים מוזיקליים שכולכם מכירים.
אייל בן המוריה
אייל בן המוריה –
נגן, יוצר ומוזיקאי מוכשר, שהיום מנגן בהרכבים שונים יחד עם שמות שכולכם ודאי מכירים: מאיר ישראל, מיכה מיכאלי ומשה לוי .
ירון נאור
ירון נאור –
קולגה יקרה בתחום אומנות בניית כלי מיתר, מתמחה בבניית כלים אתניים מיוחדים, בואו להכיר אותו קצת יותר לעומק.
ישראל וסרמן
ישראל וסרמן –
מוזיקאי מוכשר, יוצר מוערך ונגן מדהים. מוזמנים להכיר טוב יותר את הבחור הכשרוני הזה, שגם מעביר שיעורי פיתוח קול והגשת שירים.
פבל מיטיאנין
פבל מיטיאנין –
נגן מוכשר מאין כמותו, מופיע בהרכב הרוק הבועט – THE FADING, שם הוא משמש כגיטריסט חשמלי ומחשמל. יחד עם ההרכב המופלא, תר וסובב את הבמות הגדולות בעולם – בואו להכיר אותו מקרוב.
גל כהן
בן כהן –
יוצר עם רגש ואהבה גדולה, משורר עם חיבה ותשוקה לחיים, מוזיקאי מחונן שיחד עם בנו היקר, גל,  יצא במופע ״אב ובנו״- דיאלוג שחוצה גשרים והרים, ימים ויבשות.
אמיר דוליצקי
אמיר רוברטו דוליצקי –
מפיק מוזיקלי מחונן שמקבל השראות מוזיקליות מגוונות ויכול להראות לכם את הדרך ליצירת המופת הבאה שלכם, אם רק תאפשרו לו. אמיר גם נגן בחסד עליון ומוזיקאי מוערך – הקליקו עוד כדי להכירו לעומק.
אלכס ברשדסקי
אלכס ברשדסקי-
וירטואוז בס, נגן מרהיב ויוצר מעלף. ניגן בהרכבים מאוד מצליחים באירופה ושיתף פעולה עם אחד מגיבורי הגיטרה שלי – מייק סטרן. דמות מופת ומורה דרך מומלץ ביותר, לכל אלה שמבקשים ללמוד גיטרה בס.
נחשון אקסלרד
נחשון אקסלרד –
חבר בהרכב פעיל ובועט בשם “עובר ושב”, שם משמש כזמר ונותן הביט על האקוסטיות. הרכב מצליח, שתר את כל הארץ. מוזמנים להכיר קצת יותר לעומק את אקסלרד.
ציון אוזן חן רגוטקוביץ'
חן רגוטקוביץ’ –
חבר יקר ואהוב שלי, שאפילו היה זמר ונגן בהרכב שבו אני הייתי פעיל תקופה (Harvest)… זמר מוכשר בטירוף, נגן עם הרבה נשמה, מוזיקאי אדיר ויוצר פעיל, בואו תכירו קצת את האיש שאני ממש אבל ממש אוהב.
בן כוכבי
בן כוכבי –
בוגר רימון, יוצר, מוזיקאי ונגן בכל רמח איבריו. מנגן בהרכבי רוק ויוצר מוזיקה בועטת ופורצת גבולות. מוזמנים להכיר אותו בראיון המלא שהעניק לנו, ולטעום קצת מהחומרים המופלאים שלו. 
ישראל זבולון
ישראל זבולון –
כמי שנולד בצרפת, השפעותיו המוזיקליות עם זיקה לשאנסונים הצרפתיים. ישראל הוא זמר, נגן ויוצר ענק, אשר חומריו, בעיקר שאובים מן התלמוד. בואו להכירו קצת טוב יותר.